porządkuje kalendarz i wizyty w Twoim salonie,pomaga utrzymać lojalność klientów

„Myślałam, że jestem technologicznym laikiem, ale kalendarz Reservis szybko opanowałam - jest intuicyjny i ma tylko te funkcje, których potrzebuję.“
DOMINIKA, 32 LATA - STYLISTKA PAZNOKCI

podstawowe funkcjepotrzebne na co dzień

rezerwacje wewnętrzne
rezerwacje
online
baza danych klientów
przypomnienia SMS/email

zarządzanie zespołem i grafikami pracy

elastyczny czas pracy

historia/zestawienia wizyt

wszystkie dane rezerwacji pod ręką

wizytówka firmy

ankieta dla klienta

co wyróżnia reservis

tylko najważniejsze funkcje:

bez przeładowania, bez niepotrzebnych i skomplikowanych narzędzi, łatwy do zrozumienia i korzystania na co dzień

świetna obsługa klienta:

kontaktujesz się z dedykowanym opiekunem, który Cię pamięta i rozumie, jest zawsze pod ręką gdy potrzeba

łatwy import danych:

reservis potrafi wczytać większość danych z Twojego starego systemu, a nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji, więc przeprowadzka będzie łatwa
usiądź wygodnie
i dowiedz się więcej
image of chair

pracuj efektywniej

Przekonaj się, że powtarzalne czynności - planowanie pracy, rezerwowanie terminów, kontakt z klientem mogą przebiegać szybko i sprawnie.
zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy
Pracujesz sam/a lub z zespołem? W systemie do rezerwacji RESERVIS łatwo sprawdzisz grafik swoich pracowników i zaplanujesz pracę całego salonu.
elastyczny czas pracy dopasowany do Twojego salonu
Coś Ci nagle wypadło? Masz urlop, a może szkolenie? Potrzebujesz wydłużyć godziny pracy? Jednym ruchem dopasujesz kalendarz do Twojego rytmu dnia.
udostępnij rezerwacje online – na Twoich zasadach
Ty decydujesz czy Twój klient może rezerwować wizyty online i Ty określasz zasady tych rezerwacji. Udostępniaj wolne terminy nie tracąc przy tym kontroli nad kalendarzem.
dodatkowe pytania rozszerzą wiedzę o kliencie
Przed wizytą potrzebujesz odpowiedzi na dodatkowe pytania od klienta, np. czy ma alergię na dany produkt? RESERVIS zada je za Ciebie i zapamięta uzyskane informacje.
zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy

zawsze pod ręką

Wszystkich Twoich klientów masz w jednym miejscu. Każdy z nich ma swój profil, gdzie znajdziesz jego najważniejsze dane, sprawdzisz historię wizyt i dodasz nową rezerwację.
pełne informacje o wszystkich Twoich klientach
Wszystkich Twoich klientów masz w jednym miejscu. Każdy z nich ma swój profil, gdzie znajdziesz jego najważniejsze dane, sprawdzisz historię wizyt i dodasz nową rezerwację.
szczegóły wizyty zawsze pod ręką
Przed każdą wizytą z łatwością wrócisz do potrzebnych informacji. RESERVIS wesprze Twoją pamięć: przechowa zanotowane uwagi, pokaże historię zabiegów.
wygodne wyszukiwanie, które ułatwia życie
Kiedy masz umówioną wizytę dla Pana Radomskiego? O której robisz manicure? W kalendarzu rezerwacji RESERVIS łatwo wyszukasz to czego akurat potrzebujesz.
reservis.pl wszystko o twoich klientach w jednym miejscu

trzymaj rękę na pulsie

System rezerwacji RESERVIS pracuje dla Ciebie: pilnuje zasad rezerwacji, kontroluje dostępność sprzętu a także przyjmuje rezerwacje klientów online zgodnie z Twoimi zasadami.
listy rezerwacji do zadań specjalnych
Wyszukuj i sortuj rezerwacje, by zaplanować lub podsumować pracę salonu. Zobacz listę umówionych wizyt w danym miesiącu lub sprawdź, ile było rezerwacji na konkretną usługę. RESERVIS utworzy listę jakiej potrzebujesz.
zmiany w rezerwacjach na jasnych zasadach
W kalendarzu rezerwacji RESERVIS ustalasz swoje reguły wprowadzania zmian w rezerwacjach. Klient rezerwując wizytę zostanie o nich poinformowany, dzięki temu będzie mógł samodzielnie zmienić termin lub odwołać wizytę zgodnie z Twoimi zasadami.
reservis pamięta o Twoich ograniczeniach
Masz 3 suszarki do włosów? Jeden stół do masażu? RESERVIS kontroluje Twoje zasoby i przy zapisie na wizytę da Ci znać, jeżeli sprzęt potrzebny do zrealizowania usługi jest już zajęty.
rezerwacje online to ogromna oszczędność czasu
Już nie musisz odbierać telefonów, czy pisać setek wiadomości by umówić wizytę. Pozwalając klientom na samodzielną rezerwację wolnych terminów zaoszczędzisz czas, a klient zarezerwuje termin o dowolnej dla siebie porze.
listy rezerwacji do zadań specjlnych

tak jak w twoim salonie

System do rezerwacji RESERVIS jest dostosowany do branży beauty i jej specyfiki działania: obsługiwania kilku klientów w tym samym czasie, realizacji wielu usług na wizycie, dostosowywania oferty i ceny do klienta.
obsługa kilku klientów w jednym czasie
Wykorzystujesz przerwę w realizacji jednej usługi, aby obsłużyć kolejnego klienta? W RESERVIS możesz zapisać kilku klientów w tym samym czasie.
rezerwacje kilku usług na jednej wizycie
Twój klient chce umówić się na pedicure, manicure i hennę brwi na tej samej wizycie? Bez problemu zapiszesz go na kilka usług w jednym terminie.
szybkie dodawanie kilku wizyt za jednym razem
Masz stałe klientki, które umawiają się regularnie na wizyty? Albo zabieg składa się z kilku etapów? W RESERVIS szybko dodasz całą serię wizyt i zaplanujesz terminy na kilka tygodni do przodu.
dodawaj i modyfikuj - tak jak akurat potrzebujesz
Przy okazji dodawania rezerwacji masz potrzebę zmienić cenę lub czas trwania, a może dodać spoza cennika usługę specjalną dla Twojego klienta? RESERVIS nie stawia sztucznych barier typowych dla innych systemów i pozwala Tobie decydować co i komu chcesz zaproponować.
w kalendarzu rezerwacji reservis wpisujesz kilku klientów w jednym czasie

Kwestie bezpieczeństwa oraz poufności Twoich danych są dla nas priorytetem: w systemie rezerwacji online reservis wszystkie dane są przechowywane w największej na świecie chmurze serwerowej AWS z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001. Dane chronione są wielostopniowymi zabezpieczeniami oraz codziennymi kopiami zapasowymi.

Dane są wyłącznie Twoją własnością, nie udostępniamy ich żadnym innym firmom, w każdym momencie masz prawo je od nas pobrać. Zapewniamy zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO.

zastanawiasz się?
zastanawiasz się?
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
albo od razu
albo od razu
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc, wyrób sobie opinię
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc,
wyrób sobie opinię