abonament

Wybierz pakiet dla siebie - bez umowy, bez zobowiązań.

oferta na początek
25
netto/mies.
(30,75 brutto)przy płatności za rok z góry;35 zł netto przy płatności miesięcznej
liczba kalendarzy w abonamenciebez możliwości rozszerzenia
100
limit rezerwacji w miesiącu
brak SMSów abonamencie możliwość dokupienia SMSów w pakietach
(0,14zł netto/sms)
podstawowa opieka klienta kontakt emailowy w ciągu 24 godzin
...i wszystkie funkcje systemu, w tym
grafiki pracy
historia rezerwacji
baza klientów
rezerwacje online
wizytówka (Twój profil www)
oferta standardowa
50
netto/mies.
(61,5 brutto)przy płatności za rok z góry;65 zł netto przy płatności miesięcznej
testuj pełną funkcjonalność systemu
(ograniczenie: bez SMSów i bez zmiany liczby kalendarzy)
liczba kalendarzy w abonamencie 2 kalendarze z możliwością dodania następnych
(24zł netto/każdy dodatkowy kalendarz)
bez limitu rezerwacji w miesiącu
SMSów w abonamencie możliwość dokupienia SMSów w pakietach
(0,14zł netto/sms)
rozszerzona opieka klienta telefonicznie i online, bez czekania
...i wszystkie funkcje systemu, w tym
grafiki pracy
historia rezerwacji
baza klientów
rezerwacje online
wizytówka (Twój profil www)
oferta obowiązuje do 10 kalendarzy w firmie, powyżej tej liczby prosimy o kontakt

zniżki dla organizacji
non-profit

Jeśli robisz coś dobrego dla świata, my chcemy zrobić coś dobrego dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać duże zniżki, lub nawet możliwość korzystania z reservisu zupełnie bez opłat.

najczęściej zadawane pytania

Czy zakładając konto zawieram jednocześnie umowę?
Z systemem do rezerwacji Reservis współpracujesz bez umowy, bez okresu wypowiedzenia, bez zobowiązań. Niezależnie od tego czy korzystasz z 14 dniowego okresu testowego czy masz już wykupiony abonament.
Jakie dane muszę podać zakładając konto?
Zakładając konto musisz podać tylko nazwę firmy oraz branżę prowadzonej działalności adres email oraz ustawić hasło. I to wszystko.
Co się stanie z moim kontem po okresie testowym?
Z konta testowego korzystasz bezpłatnie przez 14 dni. Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup abonamentu to po zakończeniu okresu testowego dostęp do systemu będzie ograniczony, jednak w dalszym ciągu będziesz mógł się zalogować, żeby wykupić abonament. Jeżeli tego nie zrobisz, po upływie 60 dni Twoje konto zostanie usunięte z systemu wraz ze wszystkimi danymi jakie wprowadziłeś.
Co oznacza limit rezerwacji w ofercie BBStart?
Abonament BBStart powstał z myślą o firmach dopiero raczkujących lub takich, które mają niewielką liczbę wizyt. Limit rezerwacji oznacza, że w każdym okresie rozliczeniowym możesz mieć maksymalnie 100 nowych rezerwacji, po przekroczeniu tej liczby ani Ty ani Twój klient nie będziecie mogli dodać kolejnej wizyty. Musisz wtedy poczekać do końca aktualnego okresu rozliczeniowego, aż limit rezerwacji się odnowi. Pamiętaj, że niewykorzystane rezerwacje nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy. Niestety, w ramach abonamentu BBStart nie ma możliwości zwiększenia limitu rezerwacji. Jedynym rozwiązaniem jest zmiana abonamentu na wyższy.
Czy po zakończeniu abonamentu odnowi się on automatycznie?
Nie. Twój abonament nie odnowi się automatycznie, zawsze poczekamy na Twoją decyzję. Ważne jest aby przedłużyć abonament i dokonać płatności przed zakończeniem obecnej oferty – jeżeli tego nie zrobisz Twoje konto zostanie zablokowane do czasu zaksięgowania wpłaty. Jeżeli w ciągu 60 dni od chwili zakończenia abonamentu nie przedłużysz go, to Twoje konto zostanie usunięte z systemu wraz z zapisanymi danymi.
Czy mogę w każdej chwili zrezygnować ze współpracy i usunąć konto?
Ty decydujesz czy chcesz z nami zostać. Jeżeli zrezygnujesz, nasza współpraca skończy się po upływie ostatniego dnia oferty, z której korzystałeś. Twoje konto zostanie wtedy zablokowane, a po 60 dniach, jeżeli w tym czasie nie zdecydujesz się na przedłużenie abonamentu – usunięte z systemu wraz ze wszystkimi danymi.Jeżeli, z jakichś powodów przestaniesz korzystać z Reservis przed zakończeniem płatnego okresu abonamentowego, nie ma możliwości zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów.
Do czego mogę wykorzystać SMSy i co się stanie jak zużyje wszystkie smsy dostępne w abonamencie?
SMSy możesz wykorzystać do kontaktu z klientami, np. do wysyłania automatycznych przypomnień przed wizytą lub potwierdzeń rezerwacji terminu. W abonamencie masz ograniczoną liczbę smsów, które są odnawialne co miesiąc. W każdej chwili masz możliwość dokupienia smsów w formie pakietu do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od chwili zakupu. Każdorazowo w pierwszej kolejności system wykorzystuje smsy abonamentowe, a po ich wyczerpaniu korzysta z dokupionej puli smsów uzupełniających.Jeżeli zużyjesz wszystkie smsy abonamentowe i nie dokupisz smsów, to system będzie wysyłał wyłącznie powiadomienia w formie emailowej.
Co się stanie, jeżeli skończą mi się smsy?
Jeżeli nie dokupisz kolejnego pakietu, Reservis nie będzie wysyłał powiadomień sms, ale nadal możesz wysyłać powiadomienia emailowe.Ilość dostępnych smsów sprawdzisz samodzielnie w systemie, zawsze też poinformujemy Cię, gdy smsy będą na wyczerpaniu lub gdy ważność zakupionego pakietu będzie dobiegać końca.
Czy moi klienci otrzymają przypomnienie o wizycie, jak wykorzystam sms abonamentowe i nie wykupię pakietu sms?
Tak, możesz wysyłać powiadomienia w formie emailowej. Jeżeli chcesz, aby Twoi klienci nadal otrzymywali przypomnienia w formie sms – dokup pakiet SMS w systemie w dziale ABONAMENT I SMS lub poczekaj aż odnowi się pakiet smsów abonamentowych.
Za co płacę – za kalendarz czy pracownika?
Płacisz za kalendarz, a nie za pracownika. W Reservis wszyscy Twoi pracownicy mogą mieć dostęp do systemu. Jednak tylko dla pracownika, który posiada swój kalendarz możliwe będzie dodawanie rezerwacji.
Czy zawsze mogę dokupić kalendarz dla pracownika?
Możliwość dokupienia kalendarzy zależy od oferty z jakiej korzystasz. W ofercie testowej oraz BBSTART masz do dyspozycji tylko 2 kalendarze i nie ma możliwości ich dokupienia. W przypadku tych pakietów jedynym rozwiązaniem jest zmiana oferty. W ofercie innej niż BBSTART w każdej chwili możesz dokupić kalendarz. Opłata będzie naliczana proporcjonalnie od dnia złożenia zamówienia do dnia zakończenia aktualnej oferty.
Czy mogę zrezygnować z kalendarza dla pracownika?
W każdym momencie możesz wyłączyć kalendarz dla pracownika lub całkowicie go usunąć. Niestety nie zwrócimy w takiej sytuacji poniesionych kosztów. Przedłużając abonament na kolejny okres, będziesz mógł zrezygnować z zakupu dodatkowego kalendarza.
Ile kalendarzy mogę dokupić?
Maksymalnie możesz mieć 10 kalendarzy, z czego samodzielnie możesz dokupić 8. Jeżeli potrzebujesz więcej niż 10 kalendarzy w swojej firmie skontaktuj się z nami.
Czy pracownik, który nie realizuje usług (np. recepcjonista/ka) może mieć dostęp do systemu? Jaki jest koszt takiego dostępu?
Tak, każdy Twój pracownik może mieć dostęp do systemu. O ile dla pracownika nie jest prowadzony kalendarz wizyt to taki dostęp jest bezpłatny. Rolę pracownika i zakres jego uprawnień ustalisz w systemie. Możesz mieć taką samą liczbę pracowników z kalendarzami oraz tych dla których kalendarz nie jest prowadzony.