mówią praktycy

Poznaj nasze korepetytorki, które korzystają z reservis od roku i posłuchaj jak program pomaga im na co dzień w organizacji korepetycji. Paulina nauczycielka języka angielskiego od ponad 13 lat Ania nauczycielka języka niemieckiego od 10 lat
zobacz co o reservisie
mówią praktycy

dlaczego wymienić
kalendarz papierowy
na reservis?

1 Twój grafik bez skreśleń i pomyłek - jeżeli do tej pory korzystałeś z kalendarza papierowego wiesz jak irytujące są poprawki w grafiku i skreślenia, które czasem generują pomyłki. W kalendarzu korepetytora Reservis masz zawsze czytelny i poukładany plan zajęć.

2 Twoi uczniowie, zajęcia, grafik zawsze pod ręką – opanujesz chaos związany z organizacją zajęć i pozbędziesz się latających po pokoju karteczek z notatkami. Wszystko co zapiszesz na temat potrzeb ucznia, czy zaplanowanych lekcji będziesz mieć w jednym miejscu i w każdej chwili łatwo wrócisz do potrzebnych informacji.

3 Listy i zestawienia Twoich zajęć - jeżeli potrzebujesz podsumować swoją pracę, zamiast szukać w plikach na komputerze lub wertować kartki kalendarza w Reservis szybko sprawdzisz, ile zajęć masz zaplanowanych, ile się już odbyło, a ile zostało odwołanych.

4 Oszczędność czasu na ustalaniu terminów - Twoi uczniowie będą mogli bez angażowania Ciebie rezerwować wolne terminy zajęć przez Internet, tym sposobem zaoszczędzisz czas na odbieraniu telefonów i pisaniu wiadomości

dlaczego reservis,
a nie kalendarze elektroniczne
(google/apple)?

1 Wszystko o Twoich uczniach i zajęciach - Reservis zapamięta ważne informacje o każdym uczniu, jego zarezerwowanych terminach, preferencjach i oczekiwaniach, a także pokaże szczegóły każdych zajęć i przechowa notatki.

2 Szybkie podsumowania i zestawienia zajęć – w Reservis swój plan zajęć zobaczysz nie tylko w formie kalendarza, ale również jako listę wszystkich zajęć. Dzięki temu łatwo wyszukasz konkretne zajęcia oraz sprawdzisz, ile lekcji zrealizowałaś/eś z wybranym uczniem, a to ułatwi Ci rozliczenia.

3 Usprawnienie kontaktu z uczniami - możesz pozwolić swoim uczniom na samodzielne rezerwowanie zajęć przez Internet lub zmiany terminów już zaplanowanych lekcji. Jeżeli zechcesz, Reservis wyśle Twoim uczniom przypomnienia o zajęciach lub poinformuje ich o zasadach Waszej współpracy.

zastanawiasz się?
zastanawiasz się?
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
albo od razu
albo od razu
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc, wyrób sobie opinię
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc,
wyrób sobie opinię