internetowy system do zarządzania kalendarzem wizyt,klientami i rozliczeniami oraz rezerwacji online

przykładowe branże, w których reservis będzie przydatny
prawnicy
psychologowie,
psychotera-
peuci
warsztaty,
zakłady
naprawcze
urzędy
obsługujące
klientów
i inne - spróbuj, przekonaj się, czy sprawdzi się u Ciebie
poznaj-reservis

lepsza organizacja

zarządzaj kalendarzem rezerwacji, bazą klientów, ustalaniem grafików pracowników, czasem pracy i rozliczeniami

rezerwacje online

pokaż klientom terminy dostępne w Twojej firmie, albo pozwól im je zarezerwować – zaoszczędzisz czas na umawianiu wizyt

zawsze gotowy

działa od razu w przeglądarce internetowej, z dowolnego miejsca na świecie, 24/7; wszystkie zmiany są widoczne od razu u wszystkich pracowników

zapamięta i powiadomi

zachowa istotne informacje, takie jak szczegóły wizyt, historię rezerwacji i wybory klientów; dodatkowo automatycznie potwierdzi rezerwacje i przypomni klientom o zbliżającym się terminie wizyty

dowiedz się więcej picture of magnyfing glass

efektywne planowanie pracy Twojej i całego zespołu

W kalendarzu rezerwacji RESERVIS wszystkie dane dotyczące klientów, rezerwacji, grafików pracy są w jednym miejscu i zawsze masz do nich dostęp. Dzięki temu łatwo zaplanujesz pracę nawet, gdy nie ma Cię w firmie.
zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy
Pracujesz sam/a lub z zespołem? W systemie do rezerwacji RESERVIS łatwo sprawdzisz grafik swoich pracowników i zaplanujesz pracę całej firmy.
wszystko o Twoich klientach w jednym miejscu
Wszystkich Twoich klientów masz w jednym miejscu. Każdy z nich ma swój profil, gdzie znajdziesz ich najważniejsze dane, sprawdzisz historię wizyt i dodasz nową rezerwację.
elastyczny czas pracy i urlopy
Coś Ci nagle wypadło? Potrzebujesz dodać urlop, a może szkolenie swoim pracownikom? Jednym ruchem dopasujesz kalendarz do Waszego rytmu dnia.
w systemie do rezerwacji zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy

Twoje centrum dowodzenia wizytami

Szybko wyszukasz niezbędne informacje, zapełnisz swój kalendarz wizytami, podsumujesz swoją pracę i zmienisz termin rezerwacji.
zestawienia wizyt dostarczą potrzebnych informacji
Wyszukuj i sortuj rezerwacje, by zaplanować lub podsumować pracę firmy. Zobacz listę umówionych wizyt w danym miesiącu lub sprawdź, ile było rezerwacji na konkretną usługę. Twój kalendarz rezerwacji RESERVIS utworzy listę jakiej potrzebujesz.
szybkie dodawanie kilku wizyt za jednym razem
Masz stałych klientów, którzy umawiają się regularnie na wizyty? Albo usługa składa się z kilku etapów? W RESERVIS szybko dodasz całą serię wizyt i zaplanujesz terminy na kilka tygodni do przodu.
szczegóły rezerwacji zawsze pod ręką
Przed każdą wizytą z łatwością wrócisz do potrzebnych informacji. RESERVIS wesprze Twoją pamięć: przechowa zanotowane uwagi, pokaże historię wykonanych usług.
dodawaj i modyfikuj – tak jak akurat potrzebujesz
Przy okazji dodawania rezerwacji masz potrzebę zmienić cenę lub czas trwania, a może dodać spoza cennika usługę specjalną dla specjalnego klienta? RESERVIS nie stawia sztucznych barier typowych dla innych systemów i pozwala Tobie decydować co i komu chcesz zaproponować.
w systemie do rezerwacji zestawienia wizyt dostarczą potrzebnych informacji

automatyczne powiadomienia poinformują klienta za Ciebie

Powiadomienia wysyłane automatycznie do Twojego klienta zaoszczędzą Twój czas, zlikwidują zapomniane wizyty i poinformują o dodanej rezerwacji.
przypomnienia – walcz z nieobecnościami
Dzięki RESERVIS Twoi klienci nie zapomną już o wizycie. System automatycznie przypomni im emailem lub SMSem o zbliżającym się terminie rezerwacji.
Potwierdzenie dodania wizyty
Potrzebujesz wysłać klientowi SMS-em lub e-mailem potwierdzenie dodania jego wizyty do kalendarza? RESERVIS zrobi to za Ciebie automatycznie.
system reservis wysyłanie powiadomień

rezerwacje online na Twoich zasadach

RESERVIS pracuje dla Ciebie: pilnuje zasad rezerwacji, kontroluje dostępność sprzętu, a także przyjmuje rezerwacje klientów online zgodnie z Twoimi zasadami.
rezerwacje online dla klientów oszczędzają Twój czas
Już nie musisz odbierać telefonów, czy pisać setek wiadomości, by umówić wizytę. Pozwalając klientom na samodzielną rezerwację wolnych terminów zaoszczędzisz czas, a klient zarezerwuje termin o dowolnej dla siebie porze.
dodatkowe pytania rozszerzą wiedzę o kliencie
Przed wizytą potrzebujesz odpowiedzi na dodatkowe pytania od klienta, np. czy ma alergię na dany produkt? RESERVIS zada je za Ciebie i zapamięta uzyskane informacje.
rezerwacje pod kontrolą – akceptuj lub odrzucaj
Rezerwacje dodane przez klienta mogą od razu obowiązywać lub czekać na Twoją akceptację. Nie musisz zgadzać się na proponowany termin – RESERVIS ostateczną decyzję zostawia Tobie.
Twój profil www dla klienta
Twoja strona www w RESERVIS, dzięki której zaprezentujesz swoją firmę klientowi. Dodaj opis firmy, zdjęcia, cennik, cokolwiek chcesz. Tu Twój klient zobaczy Twoje wolne godziny i zarezerwuje wizytę.
w systemie reservis rezerwacje online dla klientów oszczędzają Twój czas

zapanuj nad swoimi finansami

RESERVIS pomoże Ci na bieżąco monitorować rozliczenia z klientami i trzymać pełną kontrolę nad finansami, niezależnie jaki model rozliczeń prowadzisz.
kontroluj aktualny stan finansów
Zawsze wiesz, ile pieniędzy wpłacili Twoi klienci, ile powinni jeszcze zapłacić oraz ile możesz się spodziewać z usług zaplanowanych.
rozliczenia cykliczne
W RESERVIS możesz systematycznie np. co miesiąc monitorować rozliczenia ze swoimi klientami, sprawdzać którzy klienci są już rozliczeni oraz od których brakuje płatności i na jaką kwotę.
korzystaj z przedpłat
Jeżeli klienci dokonują przedpłaty za usługi, RESERVIS prowadzi dla każdego z nich osobne saldo. Dzięki temu rozliczenia usług z przedpłaconych środków jest proste, a użytkownicy otrzymają powiadomienia, gdy ich środki zaczną się kończyć.
planuj i analizuj
Sprawdzaj, jakie usługi przynoszą największe zyski oraz którzy klienci przyczyniają się do większego przychodu. Monitoruj przychody poszczególnych pracowników, porównuj w różnych miesiącach i przewiduj przyszłe przychody na podstawie zarezerwowanych terminów
w systemie do rezerwacji zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy

Kwestie bezpieczeństwa oraz poufności Twoich danych są dla nas priorytetem: w systemie rezerwacji online reservis wszystkie dane są przechowywane w największej na świecie chmurze serwerowej AWS z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001. Dane chronione są wielostopniowymi zabezpieczeniami oraz codziennymi kopiami zapasowymi.

Dane są wyłącznie Twoją własnością, nie udostępniamy ich żadnym innym firmom, w każdym momencie masz prawo je od nas pobrać. Zapewniamy zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO.

założenie konta zajmie kilka sekund,
a potem korzystaj gratis przez 14 dni
założenie konta zajmie kilka sekund,
a potem korzystaj gratis przez 14 dni