wspólny, uporządkowany kalendarzdo zarządzania wizytami Klientów

przykładowe branże, w których reservis będzie przydatny
prawnicy
psychologowie,
psychotera-
peuci
warsztaty,
zakłady
naprawcze
urzędy
obsługujące
klientów
i inne - spróbuj, przekonaj się, czy sprawdzi się u Ciebie

jak to działa?

1.

Twoja praca wiąże się z bezpośrednią obsługą klienta? Twój klient rezerwuje u Ciebie wizyty? RESERVIS pomoże Ci w zarządzaniu kalendarzem rezerwacji, bazą klientów, ustalaniem grafików pracowników i czasem pracy.

2.

System rezerwacji RESERVIS jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, nie musisz instalować oprogramowania. Wszyscy Twoi pracownicy mogą korzystać z kilku urządzeń jednocześnie, z różnych miejsc. Zmiany dokonane na jednym komputerze widoczne są od razu na innych.

3.

RESERVIS to narzędzie, które ułatwi Ci pracę wewnątrz firmy, a jeżeli zechcesz – umożliwi rezerwacje online Twoim klientom. Decydując się na udostępnienie wolnych terminów – zaoszczędzisz czas na umawianiu wizyt.

4.

RESERVIS zapamiętuje ważne informacje – zobaczysz szczegóły każdej wizyty, sprawdzisz zrealizowane i zaplanowane rezerwacje, dowiesz się jakie są preferencje Twoich klientów i wrócisz do zapisanych notatek. Dodatkowo Reservis zdejmuje z Ciebie męczące obowiązki, np. wysyłanie klientom przypomnień o zbliżającym się terminie wizyty.

dowiedz się więcej picture of magnyfing glass

efektywne planowanie pracy Twojej i całego zespołu

W kalendarzu rezerwacji RESERVIS wszystkie dane dotyczące klientów, rezerwacji, grafików pracy są w jednym miejscu i zawsze masz do nich dostęp. Dzięki temu łatwo zaplanujesz pracę nawet, gdy nie ma Cię w firmie.
zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy
Pracujesz sam/a lub z zespołem? W systemie do rezerwacji RESERVIS łatwo sprawdzisz grafik swoich pracowników i zaplanujesz pracę całej firmy.
wszystko o Twoich klientach w jednym miejscu
Wszystkich Twoich klientów masz w jednym miejscu. Każdy z nich ma swój profil, gdzie znajdziesz ich najważniejsze dane, sprawdzisz historię wizyt i dodasz nową rezerwację.
elastyczny czas pracy i urlopy
Coś Ci nagle wypadło? Potrzebujesz dodać urlop, a może szkolenie swoim pracownikom? Jednym ruchem dopasujesz kalendarz do Waszego rytmu dnia.
w systemie do rezerwacji zarządzaj łatwo zespołem i grafikami pracy

Twoje centrum dowodzenia wizytami

Szybko wyszukasz niezbędne informacje, zapełnisz swój kalendarz wizytami, podsumujesz swoją pracę i zmienisz termin rezerwacji.
zestawienia wizyt dostarczą potrzebnych informacji
Wyszukuj i sortuj rezerwacje, by zaplanować lub podsumować pracę firmy. Zobacz listę umówionych wizyt w danym miesiącu lub sprawdź, ile było rezerwacji na konkretną usługę. Twój kalendarz rezerwacji RESERVIS utworzy listę jakiej potrzebujesz.
szybkie dodawanie kilku wizyt za jednym razem
Masz stałych klientów, którzy umawiają się regularnie na wizyty? Albo usługa składa się z kilku etapów? W RESERVIS szybko dodasz całą serię wizyt i zaplanujesz terminy na kilka tygodni do przodu.
szczegóły rezerwacji zawsze pod ręką
Przed każdą wizytą z łatwością wrócisz do potrzebnych informacji. RESERVIS wesprze Twoją pamięć: przechowa zanotowane uwagi, pokaże historię wykonanych usług.
dodawaj i modyfikuj – tak jak akurat potrzebujesz
Przy okazji dodawania rezerwacji masz potrzebę zmienić cenę lub czas trwania, a może dodać spoza cennika usługę specjalną dla specjalnego klienta? RESERVIS nie stawia sztucznych barier typowych dla innych systemów i pozwala Tobie decydować co i komu chcesz zaproponować.
w systemie do rezerwacji zestawienia wizyt dostarczą potrzebnych informacji

automatyczne powiadomienia poinformują klienta za Ciebie

Powiadomienia wysyłane automatycznie do Twojego klienta zaoszczędzą Twój czas, zlikwidują zapomniane wizyty i poinformują o dodanej rezerwacji.
przypomnienia – walcz z nieobecnościami
Dzięki RESERVIS Twoi klienci nie zapomną już o wizycie. System automatycznie przypomni im emailem lub SMSem o zbliżającym się terminie rezerwacji.
Potwierdzenie dodania wizyty
Potrzebujesz wysłać klientowi SMS-em lub e-mailem potwierdzenie dodania jego wizyty do kalendarza? RESERVIS zrobi to za Ciebie automatycznie.
system reservis wysyłanie powiadomień

rezerwacje online na Twoich zasadach

RESERVIS pracuje dla Ciebie: pilnuje zasad rezerwacji, kontroluje dostępność sprzętu, a także przyjmuje rezerwacje klientów online zgodnie z Twoimi zasadami.
rezerwacje online dla klientów oszczędzają Twój czas
Już nie musisz odbierać telefonów, czy pisać setek wiadomości, by umówić wizytę. Pozwalając klientom na samodzielną rezerwację wolnych terminów zaoszczędzisz czas, a klient zarezerwuje termin o dowolnej dla siebie porze.
dodatkowe pytania rozszerzą wiedzę o kliencie
Przed wizytą potrzebujesz odpowiedzi na dodatkowe pytania od klienta, np. czy ma alergię na dany produkt? RESERVIS zada je za Ciebie i zapamięta uzyskane informacje.
rezerwacje pod kontrolą – akceptuj lub odrzucaj
Rezerwacje dodane przez klienta mogą od razu obowiązywać lub czekać na Twoją akceptację. Nie musisz zgadzać się na proponowany termin – RESERVIS ostateczną decyzję zostawia Tobie.
wizytówka – Twój profil www dla klienta
Twoja strona www w RESERVIS, dzięki której zaprezentujesz swoją firmę klientowi. Dodaj opis firmy, zdjęcia, cennik, cokolwiek chcesz. Tu Twój klient zobaczy Twoje wolne godziny i zarezerwuje wizytę.
w systemie reservis rezerwacje online dla klientów oszczędzają Twój czas

Kwestie bezpieczeństwa oraz poufności Twoich danych są dla nas priorytetem: w systemie rezerwacji online reservis wszystkie dane są przechowywane w największej na świecie chmurze serwerowej AWS z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001. Dane chronione są wielostopniowymi zabezpieczeniami oraz codziennymi kopiami zapasowymi.

Dane są wyłącznie Twoją własnością, nie udostępniamy ich żadnym innym firmom, w każdym momencie masz prawo je od nas pobrać. Zapewniamy zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO.

zastanawiasz się?
zastanawiasz się?
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
albo od razu
albo od razu
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc, wyrób sobie opinię
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc,
wyrób sobie opinię