abonament

Bez umowy, bez zobowiązań.

47
netto/mies.
(57,81 brutto)przy płatności za rok z góry;57 zł netto przy płatności miesięcznej
liczba kalendarzy w abonamencie 1 kalendarz z możliwością dodania następnych
(24zł netto/każdy dodatkowy kalendarz)
bez limitu rezerwacji w miesiącu
brak SMSów abonamencie możliwość dokupienia SMSów w pakietach
(0,14zł netto/sms)
podstawowa opieka klienta kontakt emailowy w ciągu 24 godzin
...i wszystkie funkcje systemu, w tym
grafiki pracy
historia rezerwacji
baza klientów
rezerwacje online
wizytówka (Twój profil www)
oferta obowiązuje do 10 kalendarzy w firmie, powyżej tej liczby prosimy o kontakt
oferta obowiązuje do 10 kalendarzy w firmie, powyżej tej liczby prosimy okontakt

zniżki dla organizacji
non-profit

Jeśli robisz coś dobrego dla świata, my chcemy zrobić coś
dobrego dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać duże zniżki,
lub nawet możliwość korzystania z reservisu zupełnie bez opłat.

najczęściej zadawane pytania

Czy zakładając konto zawieram jednocześnie umowę?
Z Reservis współpracujesz bez umowy, bez okresu wypowiedzenia, bez zobowiązań. Niezależnie od tego czy korzystasz z 14 dniowego okresu testowego czy masz już wykupiony abonament.
Jakie dane muszę podać zakładając konto?
Zakładając konto musisz podać tylko nazwę firmy oraz branżę prowadzonej działalności adres email oraz ustawić hasło. I to wszystko.
Co się stanie z moim kontem po okresie testowym?
Z konta testowego korzystasz bezpłatnie przez 14 dni. Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup abonamentu to po zakończeniu okresu testowego dostęp do systemu będzie ograniczony, jednak w dalszym ciągu będziesz mógł się zalogować, żeby wykupić abonament. Jeżeli tego nie zrobisz, po upływie 60 dni Twoje konto zostanie usunięte z systemu wraz ze wszystkimi danymi jakie wprowadziłeś.
Czy po zakończeniu abonamentu odnowi się on automatycznie?
Nie. Twój abonament nie odnowi się automatycznie, zawsze poczekamy na Twoją decyzję. Ważne jest, aby przedłużyć abonament i dokonać płatności przed zakończeniem obecnej oferty – jeżeli tego nie zrobisz Twoje konto zostanie zablokowane do czasu zaksięgowania wpłaty. Jeżeli w ciągu 60 dni od chwili zakończenia abonamentu nie przedłużysz go, to Twoje konto zostanie usunięte z systemu wraz z zapisanymi danymi.
Czy mogę w każdej chwili zrezygnować ze współpracy i usunąć konto?
Ty decydujesz czy chcesz z nami zostać. Jeżeli zrezygnujesz, nasza współpraca skończy się po upływie ostatniego dnia oferty, z której korzystałeś. Twoje konto zostanie wtedy zablokowane, a po 60 dniach, jeżeli w tym czasie nie zdecydujesz się na przedłużenie abonamentu – usunięte z systemu.Jeżeli, z jakichś powodów przestaniesz korzystać z Reservis przed zakończeniem płatnego okresu abonamentowego, nie ma możliwości zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów.
Do czego mogę wykorzystać smsy i jak je kupić?
Wiadomości sms możesz wykorzystać do kontaktu ze swoimi klientami – np. wysyłanie im przypomnień o zbliżającej się wizycie czy potwierdzeń dodania lub zmiany rezerwacji. Smsy możesz dokupić w każdej chwili w formie pakietu do wykorzystania w okresie 12 miesięcy.
Co się stanie jeżeli skończą mi się smsy?
Jeżeli nie dokupisz kolejnego pakietu, Reservis nie będzie wysyłał powiadomień sms, ale nadal możesz wysyłać powiadomienia emailowe.Ilość dostępnych smsów sprawdzisz samodzielnie w systemie, zawsze też poinformujemy Cię, gdy smsy będą na wyczerpaniu lub gdy ważność zakupionego pakietu będzie dobiegać końca..
Czy moi klienci otrzymają przypomnienie o wizycie, jeżeli nie wykupię pakietu sms?
Ty decydujesz jaką drogą Twoi klienci otrzymują przypomnienie lub inne wiadomości dotyczące rezerwacji – smsowo lub emailowo. Jeżeli nie wykupisz pakietu sms Twoi klienci otrzymają tylko przypomnienia emailowe.
Za co płacę – za kalendarz czy pracownika?
Płacisz za kalendarz, a nie za pracownika. W Reservis wszyscy Twoi pracownicy mogą mieć dostęp do systemu. Jednak tylko dla pracownika, który posiada swój kalendarz możliwe będzie dodawanie rezerwacji.
Czy w każdej chwili mogę dokupić kalendarz dla pracownika?
Tak – o ile pozwala na to oferta, z której korzystasz. Opłata będzie naliczana proporcjonalnie za okres od dnia złożenia zamówienia do dnia zakończenia oferty, którą masz wykupioną.
Czy mogę zrezygnować z kalendarza dla pracownika?
W każdym momencie możesz wyłączyć kalendarz dla pracownika lub całkowicie go usunąć. Niestety nie zwrócimy w takiej sytuacji poniesionych kosztów. Przedłużając abonament na kolejny okres, będziesz mógł zrezygnować z zakupu dodatkowego kalendarza.
Ile kalendarzy mogę dokupić?
Maksymalnie możesz mieć 10 kalendarzy, z czego samodzielnie możesz dokupić 8. Jeżeli potrzebujesz więcej niż 10 kalendarzy w swojej firmie skontaktuj się z nami.
Czy pracownik, który nie realizuje usług (np. recepcjonista/ka) może mieć dostęp do systemu? Jaki jest koszt takiego dostępu?
Tak, każdy Twój pracownik może mieć dostęp do systemu. O ile dla pracownika nie jest prowadzony kalendarz wizyt to taki dostęp jest bezpłatny. Rolę pracownika i zakres jego uprawnień ustalisz w systemie. Możesz mieć taką samą liczbę pracowników z kalendarzami oraz tych dla których kalendarz nie jest prowadzony.