program online do organizacji zajęć i uczniów,niezbędny w codziennej pracy korepetytora

zobacz co reservis ma dla korepetytorów

idealny organizer

wygodny i przejrzysty, najważniejsze dane w jednym miejscu: grafik, zajęcia, uczniowie, notatki i finanse; łatwe wyszukiwanie;

proste umawianie terminów

nie trać czasu na mozolne uzgadnianie terminów: pokaż uczniom swoje dostępne godziny, albo pozwól im na rezerwację online

wygodne rozliczenia

odpowiedzi na ważne pytania: kto i ile ma zapłacić, jaki zysk przynoszą wybrane zajęcia, ile zarobiłeś w tym miesiącu, a ile zarobisz w następnym;

automatyczne powiadomienia

uczniowie w Twoim imieniu otrzymają potwierdzenia dodania i zamiany terminu oraz przypomnienia o zajęciach;

stworzony z myślą o:

indywidualnych korepetytorach - pomaga w organizacji czasu zajęć i spraw prywatnych oraz kontroli nad finansami, oszczędza mnóstwo czasu na obsłudze zajęć;

nauczycieli udzielających dodatkowo korepetycji - ułatwia efektywne zarządzanie czasem, dzieląc go między czasem w szkole a korepetycjami;

dla małych szkół językowych - umożliwia łatwe zarządzanie harmonogramem lekcji, zapisami uczniów na zajęcia, rozliczanie: zajęć, godzin pracy i urlopów.

co konkretnie reservis
zrobi dla Ciebie

oszczędzaj czas na organizacji zajęć

Czynności, które powtarzasz każdego dnia: ustalanie terminów zajęć, zmiany w grafiku, kontakt z uczniem, mogą być wygodniejsze, mniej frustrujące i po prostu łatwe. RESERVIS zaoszczędzi Twój czas.
błyskawiczne dodawanie zajęć
Kalendarz korepetytora RESERVIS zapamiętuje informacje o zajęciach oraz dane Twoich uczniów – przy kolejnej rezerwacji, zamiast ponownie wszystko wpisywać, po prostu wybierz podsuwane podpowiedzi, żeby dodać jedną lub nawet całą serię rezerwacji w kilka sekund.
szczegóły zajęć zawsze pod ręką
Już przy kilku zajęciach w tygodniu trudno zapamiętać szczegóły każdej lekcji. RESERVIS wesprze Twoją pamięć: zanotuje co już przerobiliście, przechowa notatki, a w razie potrzeby, podsunie kontakt do ucznia.
wygodne wyszukiwanie, które ułatwia życie
Kiedy masz zajęcia z danym uczniem? Kiedy masz najbliższe lekcje na poziomie zaawansowanym? U kogo zanotowałeś/aś przygotowania do egzaminu? Na której lekcji mieliście powtarzać materiał? RESERVIS to wie i Ty też możesz.
automatyczne przypomnienie o zajęciach
Dzięki RESERVIS Twoi uczniowie nie zapomną już o zajęciach. System automatycznie przypomni im emailem lub smsem o zbliżającej się lekcji.
błyskawiczne dodawanie rezerwacji w kalendarzu korepetytora

zachowaj porządek i utrzymaj kontrolę

Wprowadzane przez Ciebie zmiany RESERVIS aktualizuje na bieżąco, dzięki temu zawsze wiesz, kiedy pracujesz, kiedy masz czas wolny. Czujesz się komfortowo wiedząc, że wszystko masz poukładane, bez skreśleń i pomyłek.
plan zajęć jak na dłoni
Jednym rzutem oka sprawdzisz co robisz dzisiaj, jutro i przez kolejne dni. Wiesz, kiedy i kogo uczysz i znasz wszystkie szczegóły zajęć. Przejrzysty i poukładany kalendarz ułatwi Ci planowanie.
listy rezerwacji do zadań specjalnych
Ze wszystkich rezerwacji wyświetl te, których właśnie potrzebujesz: zrealizowane lub zaplanowane dla wybranego ucznia, listę odwołanych zajęć, lekcje z oznaczeniem "praca domowa", tylko konwersacje lub przygotowania do matury, te z notatką “przygotować materiały”, itp.
wszystko o Twoim uczniu
Każdy uczeń to sporo informacji: ma swoje preferencje i oczekiwania, swoje problemy z materiałem, różne podręczniki za sobą i różne cele przed sobą. RESERVIS zapamięta to wszystko dla Ciebie, byś każdego mógł traktować jak swojego najważniejszego ucznia na świecie.
etykiety - oznaczaj i grupuj według Twoich potrzeb
Zaznaczaj najważniejsze informacje o swoich uczniach i zajęciach za pomocą etykiet – są niezastąpione przy przeglądaniu i sortowaniu rezerwacji.
w kalendarzu korpepetytora plan zajęć jak na dłoni

zrzuć z siebie ciężar ustalania terminów zajęć

Przestań tracić czas na odbieranie dziesiątków emaili lub telefonów od uczniów, przestań wyszukiwać i negocjować terminy zajęć. Pozwól uczniom zrobić to za Ciebie – na Twoich zasadach.
przejrzyste reguły współpracy z uczniem
Jasne zasady współpracy pozwalają uniknąć nieporozumień. RESERVIS poinformuje ucznia o Twoim regulaminie odwołań korepetycji, odrabiania zajęć czy płatności.
samodzielne przenoszenie zajęć przez uczniów
Określ zasady – czy i z jakim wyprzedzeniem uczeń może samodzielnie przenosić lub odwoływać już umówione zajęcia przez Internet. RESERVIS każdorazowo poinformuje Cię o zmianach, a Ty oszczędzisz sporo czasu.
rezerwacje online dla uczniów
W każdej chwili możesz (ale nie musisz!) udostępnić uczniom swoje wolne godziny, aby mogli rezerwować terminy bez zawracania Ci głowy. Ty zaoszczędzisz czas na odbieraniu telefonów i odpisywaniu na wiadomości, a uczniowie będą mogli dodawać zajęcia o wygodnej dla nich porze.
akceptuj lub odrzucaj rezerwacje online
Rezerwacje dodane w kalendarzu korepetytora przez ucznia mogą od razu obowiązywać lub czekać na Twoją akceptację. Nie musisz zgadzać się na każdy proponowany termin – RESERVIS ostateczną decyzję zostawia Tobie.
przejrzyste reguły współpracy z uczniem  w kalendarzu korepetytora

zapanuj nad swoimi finansami

RESERVIS pomoże Ci na bieżąco monitorować rozliczenia z uczniami i trzymać pełną kontrolę nad finansami, niezależnie jaki model rozliczeń prowadzisz.
kontroluj aktualny stan finansów
W każdym momencie masz pewność, ile już zapłacili Ci uczniowie w tym miesiącu, jaką kwotę jeszcze powinni Ci wpłacić za już zrealizowane zajęcia, a ile jeszcze możesz się spodziewać z lekcji zaplanowanych.
cyklicznie rozliczaj swoich uczniów
Jeżeli podsumowujesz wydatki np. na koniec każdego miesiąca, w reservis sprawdzisz, którzy uczniowie są już z tobą rozliczeni, a którzy mają zaległości w płatnościach i na jaką kwotę.
korzystaj z przedpłat
W przypadku, gdy uczniowie dokonują przedpłat za zajęcia, reservis prowadzi dla każdego z nich osobne saldo. Dzięki temu można łatwo rozliczać zajęcia z przedpłaconych środków i otrzymać informację, gdy zaczną się wyczerpywać.
planuj i analizuj
Sprawdzaj, jakie usługi przynoszą największe zyski oraz którzy uczniowie przyczyniają się do większego przychodu. Monitoruj przychody poszczególnych pracowników, porównuj w różnych miesiącach i przewiduj przyszłe przychody na podstawie zarezerwowanych terminów.
przejrzyste reguły współpracy z uczniem  w kalendarzu korepetytora

Kwestie bezpieczeństwa oraz poufności Twoich danych są dla nas priorytetem: w systemie rezerwacji online reservis wszystkie dane są przechowywane w największej na świecie chmurze serwerowej AWS z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001. Dane chronione są wielostopniowymi zabezpieczeniami oraz codziennymi kopiami zapasowymi.

Dane są wyłącznie Twoją własnością, nie udostępniamy ich żadnym innym firmom, w każdym momencie masz prawo je od nas pobrać. Zapewniamy zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO.

założenie konta zajmie kilka sekund,
a potem korzystaj gratis przez 14 dni
założenie konta zajmie kilka sekund,
a potem korzystaj gratis przez 14 dni