organizuje i porządkuje Twoje zajęciasystem dla każdego korepetytora

zobacz co reservis ma dla korepetytorów
„Nareszcie mam uporządkowany grafik i mniej czasu przeznaczam na ustalanie terminów. Dzięki Reservis moje zajęcia są bardziej profesjonalne.“
MAŁGO, LAT 26 - NAUCZYCIELKA ANGIELSKIEGO

oszczędzaj czas na organizacji zajęć

Czynności, które powtarzasz każdego dnia: ustalanie terminów zajęć, zmiany w grafiku, kontakt z uczniem, mogą być wygodniejsze, mniej frustrujące i po prostu łatwe. RESERVIS zaoszczędzi Twój czas.
błyskawiczne dodawanie zajęć
Kalendarz korepetytora RESERVIS zapamiętuje informacje o zajęciach oraz dane Twoich uczniów – przy kolejnej rezerwacji, zamiast ponownie wszystko wpisywać, po prostu wybierz podsuwane podpowiedzi, żeby dodać jedną lub nawet całą serię rezerwacji w kilka sekund.
szczegóły zajęć zawsze pod ręką
Już przy kilku zajęciach w tygodniu trudno zapamiętać szczegóły każdej lekcji. RESERVIS wesprze Twoją pamięć: zanotuje co już przerobiliście, przechowa notatki, a w razie potrzeby, podsunie kontakt do ucznia.
wygodne wyszukiwanie, które ułatwia życie
Kiedy masz zajęcia z danym uczniem? Kiedy masz najbliższe lekcje na poziomie zaawansowanym? U kogo zanotowałeś/aś przygotowania do egzaminu? Na której lekcji mieliście powtarzać materiał? RESERVIS to wie i Ty też możesz.
automatyczne przypomnienie o zajęciach
Dzięki RESERVIS Twoi uczniowie nie zapomną już o zajęciach. System automatycznie przypomni im emailem lub smsem o zbliżającej się lekcji.
błyskawiczne dodawanie rezerwacji w kalendarzu korepetytora

zachowaj porządek i utrzymaj kontrolę

Wprowadzane przez Ciebie zmiany RESERVIS aktualizuje na bieżąco, dzięki temu zawsze wiesz, kiedy pracujesz, kiedy masz czas wolny. Czujesz się komfortowo wiedząc, że wszystko masz poukładane, bez skreśleń i pomyłek.
plan zajęć jak na dłoni
Jednym rzutem oka sprawdzisz co robisz dzisiaj, jutro i przez kolejne dni. Wiesz, kiedy i kogo uczysz i znasz wszystkie szczegóły zajęć. Przejrzysty i poukładany kalendarz ułatwi Ci planowanie.
listy rezerwacji do zadań specjalnych
Ułóż i posortuj zajęcia by zaplanować lub podsumować swoją pracę. Lista lekcji zrealizowanych i odwołanych ułatwi Ci rozliczenie danego ucznia, a lista nadchodzących zajęć o określonym temacie usprawni Ci przygotowania. Kalendarz korepetytora RESERVIS utworzy listę jaką potrzebujesz.
wszystko o Twoim uczniu
Każdy uczeń to sporo informacji: ma swoje preferencje i oczekiwania, swoje problemy z materiałem, różne podręczniki za sobą i różne cele przed sobą. RESERVIS zapamięta to wszystko dla Ciebie, byś każdego mógł traktować jak swojego najważniejszego ucznia na świecie.
etykiety - oznaczaj i grupuj według Twoich potrzeb
Zaznaczaj najważniejsze informacje o swoich uczniach i zajęciach za pomocą etykiet – są niezastąpione przy przeglądaniu i sortowaniu rezerwacji.
w kalendarzu korpepetytora plan zajęć jak na dłoni

zrzuć z siebie ciężar ustalania terminów zajęć

Przestań tracić czas na odbieranie dziesiątków emaili lub telefonów od uczniów, przestań wyszukiwać i negocjować terminy zajęć. Pozwól uczniom zrobić to za Ciebie – na Twoich zasadach.
przejrzyste reguły współpracy z uczniem
Jasne zasady współpracy pozwalają uniknąć nieporozumień. RESERVIS poinformuje ucznia o Twoim regulaminie odwołań korepetycji, odrabiania zajęć czy płatności.
samodzielne przenoszenie zajęć przez uczniów
Określ zasady – czy i z jakim wyprzedzeniem uczeń może samodzielnie przenosić lub odwoływać już umówione zajęcia przez Internet. RESERVIS każdorazowo poinformuje Cię o zmianach, a Ty oszczędzisz sporo czasu.
rezerwacje online dla uczniów
W każdej chwili możesz (ale nie musisz!) udostępnić uczniom swoje wolne godziny, aby mogli rezerwować terminy bez zawracania Ci głowy. Ty zaoszczędzisz czas na odbieraniu telefonów i odpisywaniu na wiadomości, a uczniowie będą mogli dodawać zajęcia o wygodnej dla nich porze.
akceptuj lub odrzucaj rezerwacje online
Rezerwacje dodane w kalendarzu korepetytora przez ucznia mogą od razu obowiązywać lub czekać na Twoją akceptację. Nie musisz zgadzać się na każdy proponowany termin – RESERVIS ostateczną decyzję zostawia Tobie.
przejrzyste reguły współpracy z uczniem  w kalendarzu korepetytora

dopasuj system do siebie

Niezależnie od tego jak pracujesz, łatwo dostosujesz kalendarz do swoich potrzeb lub całego zespołu.
elastyczne godziny pracy
Twój czas pracy jest mocno poszatkowany? W RESERVIS łatwo ustawisz swój grafik, nawet jeżeli każdego dnia jest zupełnie inny
połącz reservis z Twoim kalendarzem osobistym
Automatycznie importuj rezerwacje z kalendarza RESERVIS do Twojego osobistego kalendarza np. Google
pracuj w zespole
RESERVIS doskonale działa zarówno dla jednego, jak i wielu korepetytorów - w każdej chwili możesz dokupić kalendarz dla swojego pracownika i mieć nam nim kontrolę
przejrzyste reguły współpracy z uczniem  w kalendarzu korepetytora

Kwestie bezpieczeństwa oraz poufności Twoich danych są dla nas priorytetem: w systemie rezerwacji online reservis wszystkie dane są przechowywane w największej na świecie chmurze serwerowej AWS z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001. Dane chronione są wielostopniowymi zabezpieczeniami oraz codziennymi kopiami zapasowymi.

Dane są wyłącznie Twoją własnością, nie udostępniamy ich żadnym innym firmom, w każdym momencie masz prawo je od nas pobrać. Zapewniamy zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO.

zastanawiasz się?
zastanawiasz się?
lub
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
dowiedz się jak reservis Ci pomoże
w Twojej konkretnej sytuacji
albo od razu
albo od razu
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc, wyrób sobie opinię
założenie konta zajmie kilka sekund,
bez żadnych zobowiązań i haczyków;
potem spokojnie, przez miesiąc,
wyrób sobie opinię